Movies
Ratings
400
A Taxi DriverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5