Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5