Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.0
PadakRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 1.0- Inazuma Eleven: The MovieRated ★ 2.0
Superman/Batman: Public EnemiesRated ★ 4.0
Green Lantern: First FlightRated ★ 4.0
Superman/Batman: ApocalypseRated ★ 4.0
The Invincible Iron ManRated ★ 4.0
Superman IIIRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 2.0
Shocking AsiaRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 2.0
Cannibal HolocaustRated ★ 1.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Bruce Lee in the Green HornetRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Exorcist II: The HereticRated ★ 2.0