Titles you rated
GlassRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 1.5
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.0- SawRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ItRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5