Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ghost Recon: AlphaRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0