Titles you rated
The PromiseRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5