Titles you rated
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
I Am Heath LedgerRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5