Titles you rated
One PieceRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5