Movies
Ratings
48
A Hard DayRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0