Titles you rated
Petty RomanceRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0