Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0