Titles you rated
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5