Movies
Ratings
755
Star Trek: First ContactRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0