Movies
Ratings
101
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0