Titles you rated
The House at the End of TimeRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
House of the DisappearedRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
No Longer HumanRated ★ 2.0