Movies
Ratings
30
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0