Movies
Ratings
700
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0