Series
Ratings
50
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0