Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Every DayRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5