Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5