Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5