Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0