Movies
Ratings
163
SkyfallRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0