Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Ricki and the FlashRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5