Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0