Movies
Ratings
395
Ode to My FatherRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5