Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 0.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0