Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0