Movies
Ratings
80
Star TrekRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0