Titles you rated
Self/lessRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Dark PlacesRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 2.5