Movies
Ratings
43
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0