Titles you rated
Good BoyRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
Play DirtyRated ★ 3.5
CaddyshackRated ★ 4.0
Highest 2 LowestRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 1.5
The Naked GunRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Honey Don't!Rated ★ 4.5
Peter Pan's Neverland NightmareRated ★ 0.5
EddingtonRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Deep ScratchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Fantasy IslandRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0