Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.5
Young-guwa daengchiliRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0