Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
All InRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5