Titles you rated
ShooterRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0