Titles you rated
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0