Series
Ratings
108
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Our Gap SoonRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Great InheritanceRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
Again, My LoveRated ★ 1.5- Kyung Sook's FatherRated ★ 1.5
General Hospital 2Rated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0