Movies
Ratings
824
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 5.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
TenRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5
Like Someone in LoveRated ★ 4.5
Close-UpRated ★ 5.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.5