Movies
Ratings
657
Narco CulturaRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0