Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0