Titles you rated
FluRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Perfect HostRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.5