Titles you rated
The 100th Love with YouRated ★ 1.5
CloserRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
MementoRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 0.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5