Movies
Ratings
865
The SubstanceRated ★ 3.0
SpreeRated ★ 3.0
The DenRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0
Strange EventsRated ★ 3.0- Monster XRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
A Little Bit ZombieRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Perfect HostRated ★ 3.5