Titles you rated
I Am LoveRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0