Titles you rated
PusherRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0