Movies
Ratings
36
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.5
Last Days in the DesertRated ★ 3.0
The Human ScaleRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
NovitiateRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0