Movies
Ratings
39- Take OffRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.0