Movies
Ratings
138
CasperRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0