Movies
Ratings
303
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0