Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The First PurgeRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5